Par mums

Par "Dabas Dobe"

Dabas dobe ir interneta ekoveikals zaļi dzīvojošiem un domājošiem cilvēkiem, kuriem ir svarīgi iepirkties veselīgi un atbildīgi.

Jau no pirmās darbības dienas mums ir bijis svarīgi, ko ēdam un lietojam paši, kā arī cik draudzīgi tas ir apkārtējai videi.

Esam vieni no pirmajiem zaļi domājošajiem uzņēmumiem Latvijā ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi bioloģisku produktu tirdzniecībā.

Ekoloģiska pārtika un saimniecības preces spēlē arvien būtiskāku lomu mūsu katra dzīvē. Mūsu pārliecība ir , ka kopā mēs varam padarīt pasauli zaļāku un tīrāku.
Labi sev, draudzīgi videi!

Svaigi, veselīgi un tīri produkti - Latvijā ražoti un uzticāmās, bioloģiski sertificētās saimniecībās auguši eko dārzeņi, augļi un ogas, kā arī dzīvnieku, putnu, zivs valsts produkti.

Mums ir svarīgi, lai uz Tava galda nonāktu rūpīgi atlasīti un gardi produkti!

Ik nedēļu virtuālos veikala plauktus papildinam ar sulīgiem, bioloģiskiem augļiem, dārzeņiem, zaļumiem un citām eko precēm arī no ārvalstīm, kā Vācija, Spānija, Itālija un citām. Piedāvājot vienu no plašākajiem premium eko pārtikas un nepārtikas preču klāstiem Latvijā, tai skaitā atblastot Fairtrade sertificētus produktus. Tas nozīmē, ka produktu un izejvielu ražotāji no trešās pasaules valstīm par savu darbu saņem atbilstošu atalgojumu, apejot, tā saucamās, modernās verdzības važas.

Pie mums nopērkama eko kosmētika un ekoloģiski, videi draudzīgi mājas kopšanas līdzekļi. Rūpējamies, lai zaļš un veselīgs dzīvesveids sāktos no katra mūsu pašu mājas.

Dabas dobe padomājusi par produktiem vegāniem un veģetāriešiem, kā arī tādām precēm, kuras nesatur glutēnu,laktozi, piena proteīnu vai kofeīnu.

Mēs esam par gardiem un veselīgiem eko produktiem!

Aizpildi savu pirkuma grozu mūsu e-veikalā