Ķermeņa losjoni

Sastāvdaļas: Aloe vera*, glycerine**, polysaccharide, sodium hydroxide, citric acid, hyaluronic acid and hexapeptide-11, sweet orange oil*, perfume (plant extract)
*no bioloģiski audzētiem augiem **izgatavots no organiskām sastāvdaļām. 95% sastāvdaļu iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā. 100% dabīgas sastāvdaļas (COSMOS ORGANIC sertificēts)

Urtekram Atjaunojoša alvejas želeja 100 ml

6,15 € Cena bez PVN
  • Artikuls : URT018917
Vegānisks

Želeju var lietot, lai remdētu un dziedētu ādu pēc ārējās vides kairinājuma (vēja, sala, saules). Profilaksei pret strijām grūtniecības periodā, padarot ādu elastīgāku. Aknes mazināšanai, uzklājot vakarā pirms gulētiešanas. Atsvaidzināšanai pirms un pēc skūšanās, lai mitrinātu un veldzētu ādu Kukaiņu kodumu remdēšanai

Urtekram Alvejas līniju raksturo bagātīgi mitrinoša un atjaunojoša alvejas iedarbība un uzmundrinoša, omu uzlabojoša saulē nogatavojušos apelsīnu smarža. Dānijas Astmas un alerģijas asociācija alvejas līnijai devusi augstāko novērtējumu, jo līdzekļu izstrādē izmantota īpaša alvejas šķirne, kurai nav alerģisku blakņu.

Visi Urtekram līdzekļi ir COSMOS ORGANIC sertificēti – tā ir vienota sertificēšanas sistēma, kurā apvienoti BDIH (Vācija), CosmeBio (Francija), Ecocert (Francija), ICEA (Itālija) un Soil Association (UK) ekosertifikāti. Urtekram līdzekļos nav mākslīgu uzlabotāju, piedevu, konservantu un krāsvielu.

Iepakojums - pudeles, korķīši un etiķetes – ir izgatavoti no otrreizējās pārstrādes materiāliem.