Šķidrie veļas mazgāšanas līdzekļi

Sastāvdaļas:<5%anjonu virsmaktīvās vielas (ziepju riekstu ekstrakts), nejonu virsmaktīvās vielas (cukura virsmaktīvās vielas), ziepes (augu eļļasziepes*).
*Nobioloģiskām lauksaimniecībām.

Citas sastāvdaļas: ūdens, citronskābes nātrija sāls, etanols, citronskābe, ksantāna sveķi, pienskābe. 100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes.

Lietošana: Pēc ūdens cietības un veļas netīrības pakāpes, kā norādīts tabulā. Tabulā norādītais šķidrā mazgāšanas līdzekļa dozēšanas apjoms ir paredzēts vienai mazgāšanas reizei. Mazgājot ar rokām, lietot 10ml līdzekļa uz 5 litriem ūdens. Pirms lietošanas sakratiet. Lietojiet mērvāciņu! 1 mērvāciņš = 30 ml.

Klar Šķidrais veļas mazgāšanas līdzeklis ar ziepju riekstiem 1.5l

10,95 € Cena bez PVN
  • Artikuls : KR303

Klar Šķidrais veļas mazgāšanas līdzeklis ar ziepju riekstiem ir Trīs vienā-mazgāšanas līdzeklis, veļas mīkstinātājs un līdzeklis vieglākai gludināšanai. Piemērots baltas un krāsainas veļas mazgāšanai, īpaši piemērots melnai un tumšai veļai, jo ir maigs pret krāsām, 1,5l - 50 mazgāšanas reizēm, 20-95⁰C temperatūrā.

Tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi Klar (Vācija) satur tikai augu un minerālu sastāvdaļas, kas ir saudzīgas gan apkārtējai videi, gan mūsu veselībai. Klar produktu līnija ir īpaši piemērota cilvēkiem ar ļoti jutīgu ādu, bērniem un alerģiskiem cilvēkiem.

Klar produkti nesatur smaržvielas, fosfātus, petroķīmiskās vielas, nātrija laurilsulfātu (SLS) un amonija laurilsulfātu (ALS), mākslīgās krāsvielas un konservantus.

Ekoloģisko drošību un produktu augstāko kvalitāti apstiprina ECO-GARANTIE sertifikāts.