Vitamīnu un minerālvielu kompleksi

(2 tabletēs): karija koka lapu ekstrakts* (Murraya koenigii), kas dabīgi satur 14 mg dzelzs, maltodekstrīns*, Indijas ērkšķogas ogu ekstrakts* (Phyllanthus emblica), kas dabīgi satur 80 mg C vitamīna, pretsalipes viela: karnaubvasks*.
* Visas sastāvdaļas iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā. 

Ieteicamā diennakts deva (2 tabletes) vidēji satur:

Dzelzi .......................... 14 mg .................... 100% NRV*

C vitamīnu ................... 80 mg .................... 100% NRV*

* % no uzturvielu atsauces vērtības

BIO Augu dzelzs un C vitamīna komplekss 60tbl.

29,00 € Cena bez PVN
  • Artikuls : GSE048114
Vegānisks
Ekoloģisks

GSE-Vertrieb uztura bagātinātājs PHYTO VITAMINS EISEN & VITAMIN C komplekss ir izstrādāts tā, lai tas vienlaicīgi būtu īpaši efektīvs un saudzīgs.

Augu izcelsmes dzelzs ir daudz saudzīgāka pret gremošanas sistēmu, salīdzinot, piemēram, ar uztura bagātinātāju un zāļu sastāvā plaši izmantoto dzelzs glukonātu (to bieži iesaka lietot dzelzs nepietiekamības gadījumos). Turklāt, tā kā PHYTO VITAMINS EISEN & VITAMIN C kompleksa sastāvā esošā dzelzs ir pievienota to saturošā karija koka lapu ekstrakta veidā, organisms papildus tiek apgādāts ar ekstraktā esošām sekundārām vielām, kas atbalsta dzelzs iedarbību.

Karija koka lapas Indijā tiek izmantotas kā garšviela, savukārt Indijas ērkšķoga jeb amla ir tradicionāls ājurvēdas augs, kas ir viens no bagātīgākajiem C vitamīna avotiem dabā.