Vitamīnu un minerālvielu kompleksi

100% spirulīna, bioloģiski sertificēta saskaņā ar privātiem “Naturland” (Vācija), ražošanas kritērijiem. 

Ieteicamā diennakts deva: pa 4 tabletēm 3 reizes dienā, uzdzerot pietiekamu daudzumu šķidruma.

Ieteicamā diennakts deva (12 tabletes) vidēji satur:

Dzelzi .......................... 4 mg .................... 28% NRV*

Vitamīnu B12 …......... 1,36 μg .................. 54% NRV*

* NRV – procenti no uzturvielu atsauces vērtības.

BIO SPIRULINA 240 tbl.

20,30 € Cena bez PVN
  • Artikuls : GSE045892
Vegānisks
Ekoloģisks

Spirulīna satur virkni vitamīnu un minerālvielu (piemēram, asinsradei svarīgo dzelzi un B12 vitamīnu), kā arī augstas kvalitātes augu olbaltumvielas ar labi sabalansētu aminoskābju spektru.

Tā kā spirulīna nesatur celulozi, tās olbaltums ir viegli sagremojams un visas spirulīnā esošās uzturvielas teicami uzsūcas organismā. B12 vitamīns mūsu organismā veicina normālu nervu sistēmas un imūnsistēmas darbību, veicina sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves un homocisteīna vielmaiņu, normālas psiholoģiskās funkcijas, palīdz samazināt nogurumu un nespēku, kā arī ir nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.

Savukārt dzelzs veicina normālu imūnsistēmas darbību, skābekļa transportēšanu organismā, normālas kognitīvas funkcijas, veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, samazināt nogurumu un nespēku un arī piedalās šūnu dalīšanās procesā.

Uzturā dzelzs ir īpaši ieteicama topošajām māmiņām, māmiņām bērna zīdīšanas periodā, bērniem un jauniešiem organisma augšanas periodā, veģetāriešiem un vegāniem, kā arī sportiskiem un fiziski aktīviem cilvēkiem.